Šifónové šaty na svadbu LS1009
PRIMEstyle®Exkluzívne korzetové spoločenské šaty so širokými balónovými rukávmi, originálne tvarovaným korzetom až po krk, čiastočne odhaleným dekoltom a pekne tvarovanou padavou sukňou. Predná časť korzetu a manžety sú zdobené bohatou vyšívanou čipkou. Vhodné ako šaty na ples, dlhé večerné šaty, šaty na stužkovú, šaty na svadbu a šaty pre svadobné mamy.
Cena platí pre konfekčné veľkosti do 42 (pre šaty s obvodom hrude do 100 cm). Pre väčšie veľkosti sa cena určuje podľa spotreby látok a ozdobných materiálov.
Model je dostupný v rôznych veľkostiach buď s vlečkou alebo bez. Pri atypickej postave odporúčame zvoliť možnosť "Šitie na mieru" (príplatok 30 €).
Korzetové spoločenské šaty. Dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a vo všetkých konfekčných veľkostiach. Na záväznú objednávku ich pre Vás ušijeme na mieru alebo so zmenami pôvodného dizajnu podľa Vašich individuálnych požiadaviek.