Zákazníci na prvom mieste

Existujeme preto, aby sme urobili život našich zákazníkov krajším. Každé rozhodnutie a každý výsledok svojej činnosti hodnotíme podľa toho, ako dobre slúži tomuto cieľu.

  

Tím s poslaním

Kompaktný kolektív LAMODE.SK sa skladá z úžasných, schopných jednotlivcov, ale len vďaka tímovej práci dosahujeme veľkosť. Sme odhodlaní pomáhať našim zákazníkom tým, že spolupracujeme s rovnakým dielom pokory a ambícií.

  

Myslíme vo veľkom

Byť na poprednej pozícii dynamického trhu svadobnej a spoločenskej módy si vyžaduje jasnú víziu, inováciu a schopnosť realizovať aj tie najodvážnejšie nápady. Nikdy sa neuspokojíme. Neustále rozširujeme naše predstavy o hraniciach možného, aby sme lepšie uspokojili potreby našich zákazníkov.

  

Myslíme a konáme čestne

Sme čestní, transparentní a odhodlaní robiť to, čo je najlepšie pre našich zákazníkov a našu spoločnosť. Otvorene spolupracujeme pri hľadaní pravdy. Netolerujeme pasívne agresívne správanie, manipulatívne praktiky a neférové konanie.

  

Zlepšujeme sa každý deň

Neustále sa snažíme byť čo najlepší, vzdelávame sa, zameriavame sa na efektívne riešenia a každý deň prichádzame inšpirovaní, aby sme svojou vášňou, odhodlaním a tvrdou prácou pozitívne ovplyvnili svet.Product added to wishlist
Product added to compare.

Na poskytovanie služieb využívame súbory cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.